Brilliant look od LR

diamentBrilliant look od LR to nowy zapach, który swoją premierę na rynku polskim miał zaledwie 2 dni temu. Nam się udało już do niego dotrzeć i jak zwykle jesteśmy oczarowani, i może wciąż jeszcze, oślepieni jego blaskiem.  Bo przecież kobiety kochają brylanty…

Z Wikipedii: Brylant to diament formy okrągłej z pełnym szlifem.  Ta formułka brzmi dość sucho, ale gdy wyobrazimy sobie okrągły, a więc pełny i bardzo kobiecy zapach, z pełnym szlifem, a więc niezwykle dopieszczony, to od razu nam jest milej. To jednak wciąż nie oddaje sedna, gdyż Brilliant Look jest niezwykle kobiecy na swój wyjątkowy sposób.

 

Nuta głowy:Briliant look lr
Ekscytująca esencja bergamotki, soczysta grusza i frezje oczarowują niezwykłą świeżością

Nuta serca:
Szlachetne składniki takie jak śródziemnomorski jaśmin, toskański irys oraz kwiaty pomarańczy, tworzą kobiecą, elegancką  i magnetyczną kompozycję.

Nuta głębi:
Lekkie, apetyczne nuty karmelu, w połączeniu z ciepłą wanilią i upajającą paczulą wyczarowują zmysłową aurę, która towarzyszy Ci na prawdę długo.

Artystka tworząca perfumy – Celine Perdriel, wybrała kwiat irysa jako bazę zapachu. Absolut otrzymany z kwiatów irysa to jeden z najcenniejszych nut zapachowych w sztuce perfumeryjnej. Symbolizuje elegancję. Nawiązuje także do blasku i kosztowności kryształu.

Brilliant Look Eau de Parfum do kupienia w anatural.pl


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 388

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *