Colostrum – bez nazwisk

Nie będziemy podawać personalnych danych, wszystko jest przecież mocno chronione. Szanujemy to w pełni. Powiemy tylko tyle, że w ostatnim czasie zgłosił się do nas pewien sportowiec Ekstraklasy pewnej dyscypliny. Brzmi to trochę enigmatycznie, to fakt. Dla ułatwienia dodam tylko, że w sporcie tym kluczową rolę odgrywa piłka :)

Czego u nas szukał? Pomocy w leczeniu kontuzji. Lekarz Kadry zalecił mu Colostrum Compact, dobrze wiedząc, jak silne ma ono działania regeneracyjne i wzmacniające .

Naturalne czynniki wzrostu zawarte w colostrum nie tylko powiększają liczbę komórek, ale przede wszystkim stabilizują tkankę mięśniową, kostną i chrzęstną oraz stymulują transport glukozy w mięśniach, czego pozytywne efekty widać już po krótkim czasie stosowania!

Życzymy bardzo szybkiego powrotu na boisko i dalszych sukcesów!

2 przemyślenia nt. „Colostrum – bez nazwisk

    1. Colostrum ma bardzo szerokie spectrum działania. Jeśli mamy się trzymać dalej tematyki sportu, wspomagać się można przy wszelkich regeneracyjnych działaniach, leczeniach kontuzji czy ran otwartych. Moc czynników wzrostu IGF-I znacząco przyspiesza odpowiednie procesy biologiczne i tym samym wspiera organizm w odzyskaniu pełnej sprawności. Znaczącą rolę w tym działaniu ma też laktoferyna silnie obecna w colostrum, ale tu już wchodzimy w wiedzę, której jedna książka nie wyczerpie.
      Colostrum ma też zastosowanie w dziedzinie fitness gdyż wspomaga metabolizm i wpływa na przyrost masy mięśniowej. To wszystko bardzo ogólnie, postaramy się częściej zgłębiać temat colostrum, bo dobrze wiemy że jest taka potrzeba. W razie zainteresowania możemy też udostępnić parę naukowych opracowań, lub kontakt do specjalisty w tym zakresie – wystarczy dać znać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *