Colostrum – działanie fitness

Colostrum ma bardzo szerokie spectrum działania, które wykorzystywane jest zarówno w medycynie konwencjonalnej jak i tej alternatywnej, na amatorskim i profesjonalnym sporcie oraz ściśle związanej z nim rehabilitacji kończąc. W tym artykule skupimy się na dziedzinie  fitness, bo właśnie w tym „sektorze” nasz produkt bardzo szybko zdobywa sympatię.ComCom 040 kopia

Przede wszystkim Colostrum to produkt bez dodatków  w postaci konserwantów, a ci którzy interesują się pojęciem „wellness” dobrze wiedzą, że ładując się chemią nigdy nie będą się czuli w 100% „well”. Colostrum Direct daje gwarancje naturalnego produktu, o czym zapewnia Certyfikat Instytutu Frasenius i fakt, że od momentu otwarcia produkt jest ważny max 2 tygodnie.

Ok, ale jak działa Colostrum?
Reguluje pracę jelit, czyli nasz układ odpornościowy, przyspieszając zarazem metabolizm. Redukuje tkankę tłuszczową, co pozwala na szybsze dojście do odpowiedniej wagi.

Zapobiega spalaniu tkanki mięśniowej, dzięki czemu „tłuszczyk” przemienia się w mięśnie.
Zwiększa naszą wydajność pozytywnie wpływając na trening sportowy (na poziomie amatorskim pewnie wielkiej różnicy w wynikach nie zobaczymy, ale dla profesjonalistów parę sekund jest na wagą złota!)

I, być może dla sfery „fit” najważniejsze, Colostrum odmładza nasze ciało wewnątrz, ale rezultaty tego ” naturalnego liftingu” widoczne są na zewnątrz i to gołym okiem (Colostrum stymuluje wytwarzanie kolagenu).

To w dużym skrócie, ale myślę że przekonuje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *