Czynniki wzrostu zawarte w colostrum.

 Czynniki wzrostu zawarte w colostrum to peptydy pośredniczące, zwane również insulinopodobnymi czynnikami wzrostu IGF – 1 i IGF – 2.  Nie musimy pamiętać tej skomplikowanej nazwy, ważne żebyśmy zrozumieli ich działanie. 

Nie jest to bardzo trudne. Wystarczy wiedzieć, że hormon wzrostu, który stymuluje wyżej wymienione czynniki odpowiada nie tylko za przyrost mięśni czy masy kostnej, ale także za szybsze gojenie się tkanek. Z tego „przyrostu” korzystał m.in najlepszy piłkarz świata, Leo czynniki wzrostu zawarte w colostrumMessi, który został odrzucony przez swój pierwszy argentyński klub ze względu na to, że nie rósł. W wieku 10 lat mierzył jedynie 127 cm.  Ktoś jednak dostrzegł ten wielki talent i zafundował mu trzyletnią terapię hormonami wzrostu, która kosztowała 32 tysiące dolarów. Teraz Messi mierzy 169 cm i zarabia wiele milionów euro rocznie. Chyba jest z tych wyników zadowolony :)

Nie wiemy czy Leo korzystał ze sterydów czy  produktów pozbawionych chemii, wiemy za to, że colostrum jest produktem w 100% naturalnym, a czynniki wzrostu występują tam w bardzo wysokim stężeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *