Vita aktiv

Czy da się zmieścić 56 kg owoców i warzyw w buteleczce o pojemności 150 ml?

Brzmi nieprawdopodobnie jednak jest to możliwe! Używając najnowocześniejszej technologii, która pod ciśnieniem w próżni wyciąga z natury to co najlepsze, czyli sok z ogromną dawką witamin i przetwarza go w procesie zimnym, aby nie stracić nic co dla nas jest bardzo cenne.

W ten właśnie sposób powstaje koncentrat Vita Aktiv, stworzony przez niemieckich specjalistów z dziedziny suplementacji naturalnej. Już w jednej dawce 5 ml (dawka przeznaczona dla dorosłych) dostarcza nam 100% dziennej dawki 10 podstawowych witamin.

Jak smakuje ta witaminowa bomba?

Koncentrat jest niezwykle intensywny i świeży. Tym którzy preferują łagodniejsze doznania proponujemy rozpuścić zalecaną dawkę w wodzie lub w ulubionym naturalnym soku.

Jak działa Vita Aktiv?

Ta skondensowana dawka witamin działa bardzo znacząco na poprawę naszej odporności, zwłaszcza jesienią i zimą, kiedy mamy ograniczony dostęp do świeżego powietrza, słońca, świeżych owoców i warzyw. Wówczas nasz organizm wymaga silniejszego wsparcia, o czym przypomina nam poprzez osłabienie, katar czy kaszl.

Co jeszcze w nim dobrego?

Z racji tego, że koncentrat wytworzony jest głównie z czerwonych owoców i warzyw, mnóstwo w nim bioflawonoidów, które słyną ze swych właściwości antyoksydacyjnych. Te naturalne substancje niszczą wolne rodniki a także podnoszą kondycję naczyń włosowatych, usprawniają krążenie i obniżają ciśnienie.

vita-aktiv-trojpak-lr
vita aktiv

Czego nie znajdziemy w Vita Aktiv?

To preparat całkowicie naturalny, nie ma w nim konserwantów ani barwników.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 388

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *